Konferencja Wolves Summit: wokół innowacji i technologii

Za nami dziesiąta edycja Wolves Summit. Niemal 400 startupów i scaleupów, 200 inwestorów, w sumie niemal 1500 uczestników spotkało się po raz kolejny w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dziesiąta edycja konferencji poświęcona była tematom cyfrowej gospodarki, rozwoju technologii AI, rynku innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz dostępności branży technologicznej dla w szystkich.

 

Niemal 400 startupów i scaleupów, 200 inwestorów, 2800 spotkań jeden na jeden, łącznie niemal 1500 uczestników spotkało się po raz kolejny w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na Wolves Summit, międzynarodowej konferencji technologiczno-biznesowej. Podczas dziesiątej edycja konferencji poruszone zostały tematy między innymi przyszłości medycyny, wykorzystania sztucznej inteligencji w tworzeniu biznesu oraz o scenie startupowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas konferencji odbywa się również konkurs dla startupów The Great Pitch, który w tym roku wygrał startup Pynk.

 

 

Inwestorzy na wyciągnięcie ręki

 

Przez dwa dni trwania Wolves Summit uczestnicy konferencji odbyli ponad 2800 spotkań jeden do jednego. Dzięki tym spotkaniom startupy, przedsiębiorcy i inwestorzy mogą skutecznie i szybko nawiązywać wartościowe relacje biznesowe. – Spoglądając na to z punktu widzenia pozyskującego fundusze startupu, Wolves Summit to idealne miejsce. Czas jest niezwykle cennym zasobem, a prezentowanie swojego pomysłu podczas takich spotkań 1:1 jest najbardziej efektywną metodą zdobycia funduszy – mówi Seth Ward, CEO Pynk, firmy, która jest przykładem success story konferencji. Pynk uczestniczył w dziewiątej edycji konferencji w marcu 2019, podczas której zdobył dofinansowanie od jednego z partnerów Wolves Summit, 360Lab. – Wolves Summit jest niezwykle ważnym etapem na ścieżce rozwoju naszej firmy – dodaje Rupert Barksfield, współzałożyciel Pynk.

 

 

 

Technologia, równość, innowacja

 

Wolves Summit to nie tylko efektywny networking. Podczas konferencji odbywa się szereg paneli dyskusyjnych oraz warsztatów. Eksperci mówili o trendach technologicznych i biznesowych, jak i prognozach dotyczących innowacji na najbliższe lata. Nie zabrakło również tematów dotyczących rozwoju gospodarki cyfrowej, różnorodności i dostępności branży technologicznej oraz rozwoju innowacji w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Na scenie Wolves Summit wystąpili między innymi Ruthy Kaidar z Microsoft, Floyd Woodrow, przewodniczący Quantum Financial Holdings oraz Ludwik Sobolewski, prezes Emerging Europe Marketplace.

 

 

Organizatorzy konferencji od tego roku współpracują z organizacjami wspierającymi inicjatywy równościowe w branży technologicznej, między innymi z BalansPL oraz Perspektywy Women in Tech Summit.

 

Dziesiątą edycję Wolves Summit współorganizowało Miasto Stołeczne Warszawa, partnerem strategicznym konferencji jest Ambasada Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii w Warszawie.

 

Partnerem medialnym wydarzenia był także IMM.

+-
+-
+-
+-

Platforma

Serwis umożliwia przeglądanie i analizę publikacji, które ukazały się w internecie oraz social mediach, prasie, telewizji i radiu. Wynik monitoringu prezentowany jest w intuicyjnej aplikacji, której funkcjonalności skracają czas potrzebny na przeanalizowanie przekazów. Z wykorzystaniem tego narzędzia samodzielnie stworzysz także biuletyny, raporty statystyczne lub wyeksportujesz zestawienia materiałów w wybranych formatach. Sprawdź jak to działa – już dzisiaj zamów bezpłatny test!

Moduł analityczny

Moduł analityczny przedstawia wyniki monitoringu wszystkich mediów w formie interaktywnych wykresów i tabel. Ułatwia wyszukiwanie najbardziej nośnych tematów oraz insightów. W aplikacji zbadasz również efekty komunikacji wybranej marki na tle konkurencji. Wszystkie wykresy i tabele możesz pobierać w kilku formatach, a dane źródłowe eksportować do arkusza xls. Zamów bezpłatny test dowolnego monitoringu mediów i sprawdź możliwości modułu analitycznego!

AMI

Aplikacja AMI udostępnia wynik monitoringu portali i social mediów. Nieograniczona liczba słów kluczowych oraz możliwość samodzielnego tworzenia reguł monitoringu zapewniają odsianie informacji nie związanych z tematem oraz internetowego spamu. Aktualizacja wyników następuje w czasie rzeczywistym, co jest kluczowe w prowadzeniu social listening, ale też w pracy z hejtem i sytuacjami kryzysowymi. Korzystając z AMI otrzymujesz także dostęp do archiwum www od 2007 roku oraz pełną analitykę wyników w module analitycznym. Sprawdź już teraz wszystkie możliwości AMI w bezpłatnym teście!

MediaContact

Baza dziennikarzy MediaContact to aplikacja dla osób prowadzących relacje z mediami. Na podstawie bieżącego monitoringu mediów baza jest stale aktualizowana i uzupełniana o nowe kontakty. To gwarantuje, że wysłana informacja trafi do dziennikarzy aktywnie publikujących artykuły na wybrane tematy. Częścią bazy MediaContact jest Biuro prasowe umożliwiające tworzenie i zarządzanie wysyłką informacji prasowych, a także ich publikację na stronie www. Biuro jest bezpłatne dla wszystkich użytkowników bazy MediaContact. Sprawdź jak to działa w bezpłatnym teście!

Biuro Prasowe

Baza dziennikarzy MediaContact jest przeznaczona dla wszystkich osób prowadzących relacje z mediami. Dane w bazie są codziennie aktualizowane i uzupełniane o nowe kontakty na podstawie monitoringu mediów. To gwarantuje, że wysłana informacja trafi do dziennikarzy aktywnie publikujących artykuły na wybrane tematy. Częścią bazy MediaContact jest Biuro prasowe umożliwiające tworzenie i zarządzanie wysyłką informacji prasowych, a także ich publikację na stronie www. Biuro jest bezpłatne dla wszystkich użytkowników bazy MediaContact. Sprawdź jak to działa w bezpłatnym teście!

Admonit

Admonit to narzędzie do analizy i raportowania wydatków reklamowych w telewizji, radiu i prasie. Jeśli chcesz: przeanalizować wydatki reklamowe firmy/marki oraz jej konkurencji, zweryfikować wykorzystanie w danej branży/firmie poszczególnych kanałów komunikacji, a także w łatwy sposób monitorować rynek reklamy i pojawiające się tam nowe kampanie – bezpłatnie przetestuj Admonit już dzisiaj!

Maksymalny rozmiar pliku: 500kB Dopuszczalne formaty: png, jpg